HEALTHY STARTS - PROGRAM
ZDROWIA CAŁEJ RODZINY.

RAZEM ZMIENIAMY
PRZYSZŁOŚĆ

Jeśli masz dzieci, wiesz jak ważne jest zapewnienie im zdrowego startu w życie. Uważamy, że zdrowe dzieci wychowują się w zdrowych domach, więc uczyniliśmy z tego naszą misję pomocy całej rodzinie w rozwijaniu pozytywnych nawyków. Healthy Starts for Families jest inicjatywą wellness stworzoną, aby inspirować do zdrowego trybu życia i wspierania rodzin w dokonywaniu prostych ale wiele znaczących zmian, które pomogą im w ich wyprawie po lepsze zdrowie.

Zobacz Proces
Odtwórz wideo
nasze dzieci są ważne

czy wiesz jak ważne jest Twoje żywienie?

Dobre odżywianie oznacza jedzenie w sposób zrównoważony. Poza zapewnieniem wystarczającej ilości owoców i warzyw w naszych dietach, do kluczowych nawyków żywieniowych należy kontrola wielkości porcji posiłków i regularne ich przyjmowanie.

1. Nawodnienie

Picie wystarczającej ilości wody jest zasadniczym komponentem zdrowego stylu życia. Zastępowanie napojów słodzonych wodą, spożywanie owoców i warzyw z dużą zawartością wody i uzupełnianie płynów po ćwiczeniach to krok w kierunku jak najlepszego życia i samopoczucia.

2. FITNESS

Zdrowy styl życia to aktywny styl życia. Kilka dodatkowych minut codziennej zabawy, czy podejmowanie coraz nowych celów fitnesowych – szukanie sposobów na uaktywnienie rodziny jest konieczne w celu utrzymania zdrowia każdego z nas.

3 . Sen

Sen i radzenie sobie ze stresem to tematy często pomijane w ocenie zdrowia. Ustalanie zdrowych nawyków całych rodzin w odniesieniu do snu i poszukiwanie sposobów w radzeniu sobie z codziennym stresem to klucz nie tylko do zdrowia duchowego, ale również fizycznego.

„Twoja Rodzina Powinna Opowiadać Historię O Tym, Kim Jesteś I Co Kochasz”

jedz
dobrze, a nie mało

spraw dziecku prezent