Twój Pakiet BRONZE zawiera:

Doskonale opracowane przez zespół ekspertów jadłospisy dla Ciebie na pełne 4 tygodnie.

Każdego dnia masz gwarancję, że Twoje posiłki w pełni odżywią Twoje ciało i wybudzą uśpione procesy metaboliczne.

Jadłospisy opracowane zostały w oparciu o równowagę węglowodanowo-białkową, aby Twój organizm otrzymał wszystkie niezbędne składniki do prawidłowego funkcjonowania oraz rozruszania systemu autoregeneracji, a to oznacza pozbywanie się niechcianych kilogramów.

W każdym tygodniu masz do dyspozycji kompletną listę zakupów, abyś nie musiała zastanawiać się, co kupić, co ugotować, bo masz przecież mnóstwo innych, ważniejszych spraw na głowie.

Nasze listy zakupów pomagają świetnie organizować czas oraz w efekcie końcowym oszczędzać ok 30% na wyżywieniu, o czym sama wkrótce się przekonasz 🙂

Pakiet BRONZE to bazowy zestaw dla początkujących, dla bardzo zapracowanych lub po prostu wygodnych kobiet, które nie lubią gotować, ale nie chcą jeść śmieciowego jedzenia.

Doskonały zamiennik posiłku, ale nie tylko.
W naszym programie otrzymasz do dyspozycji bazę przepisów, co można z tego niezwykłego produktu, jakim jest Szejk Complete, stworzyć.

Sam koktajl to naprawdę wierzchołek góry lodowej i z nami czeka Cię uczta dla zmysłów, dzięki której będziesz wracać do formy, a Twoja sylwetka będzie coraz bardziej smukła i jędrna.

Nie może zabraknąć w naszym projekcie fantastycznej grupy wsparcia, w której tworzymy przyjazną społeczność kobiet świadomych, zdyscyplinowanych, gdzie jedna drugą wspiera i nigdy nikt nie pozostaje sam.

W grupie raźniej, dlatego teraz nadszedł czas na Ciebie i zobaczysz, że po tych 4 tygodniach nie zechcesz nas opuścić już nigdy 🙂

Brzmi groźnie, ale tak nie jest.

Abyśmy mogli natychmiast skorygować Twoje ewentualne błędy, musimy wiedzieć, co jesz i kiedy.

Raport to tylko pstryknięcie zdjęcia Twojego dania i przesłanie go do nas. To trwa 2 sekundy, ale jest fundamentem do udzielenia Ci wsparcia.

Jeśli nie widzimy, wróżymy z fusów i taki też będziesz mieć rezultat.

Szkoła to szkoła. Nie ma zmiłuj się 🙂 Jeśli nie boisz się wyzwań, to jest właśnie miejsce dla Ciebie!

Jak widzisz, jest to Szkoła Jedzenia. Nietypowe warsztaty żywieniowe, gdzie oprócz gotowców, otrzymujesz też zadania do wykonania.

Co 7 dni wykonujemy pomiary oraz zdjęcia sylwetki, których nigdzie nie publikujemy, aby móc w 100% monitorować przebieg Twojej transformacji i mieć bazę do natychmiastowej pomocy, kiedy zachodzi potrzeba.

To najprawdopodobniej najważniejszy punkt naszego programu.
Wsparcie, którego nie znajdziesz w żadnym innym miejscu.

Od rana do wieczora, oprócz świąt i niedziel.

Od rana do wieczora możesz zadawać pytania i nasz zespół ekspertów od razu udzieli Ci odpowiedzi.

Niegdy nie jesteś sama. Masz nas i masz naszą społeczność z dobrym kopem motywacyjnym, kiedy trzeba.

Raz w tygodniu spotykamy się na platformie Zoom od rana do wyczerpania pytań na żywo.

Jest to dla nas bardzo ważne, abyś czuła się z nami komfortowo, zaopiekowana i doceniana.

Po zakończeniu Twojego programu otrzymujesz Certyfikat ukończenia Szkoły Jedzenia, jako formę nagrody od nas, ale wszyscy wiemy, że największym Twoim szczęściem jest uzyskanie wymarzonej sylwetki, poczucia atrakcyjności i szczęścia.

Jeśłi solidnie przyłożysz się do programu i będziesz miała świetne wyniki, możemy zaliczyć Twóją naukę jako staż i dzięki temu możesz do nas dołączyć i stać się penoprawnym opiekunem, po dodatkowym szkoleniu, co daje niesamowite korzyści moralne i materialne.

Do dzieła! Czekamy na Ciebie! Zrób wszystko, aby znaleźć się wśród nas!

254 złote na miesiąc*

* Ceny podane są w 4 miesięcznych ratach
Dostęp do wszystkich materiałów na stronie gwarantowany przez 365 dni.
Nie obejmuje wsparcia ekspertów po zakończeniu wybranego pakietu.