Twój Pakiet SILVER zawiera:

Doskonale opracowane przez zespół ekspertów jadłospisy dla Ciebie na pełne 8 tygodni.

Każdego dnia masz gwarancję, że Twoje posiłki w pełni odżywią Twoje ciało i wybudzą uśpione procesy metaboliczne.

Jadłospisy opracowane zostały w oparciu o równowagę węglowodanowo-białkowo-tłuszczową, aby Twój organizm otrzymał wszystkie niezbędne składniki do prawidłowego funkcjonowania oraz rozruszania systemu autoregeneracji, a to oznacza pozbywanie się niechcianych kilogramów.

W każdym tygodniu masz do dyspozycji kompletną listę zakupów, abyś nie musiała zastanawiać się, co kupić, co ugotować, bo masz przecież mnóstwo innych, wazniejszych spraw na głowie.

Nasze listy zakupów pomagają świetnie organizować czas oraz w efekvie końcowym oszczędzać ok 30% na wyżywieniu, o czym sama wkrótce się przekonasz 🙂

Pakiet SILVER to świetny zestaw zestaw dla początkujących, potrzebujących szczególnie zadbać o swoją odporność, a nie przepadają za pochłanianiem dużych ilości owoców i warzyw. Zestw ten oferuje również dodatkowe wsparcie dla najmłodszych pociech za darmo i o szczegółach możesz się unas dowiedzieć, kontaktując się ze swoim ulubionym opiekunem.

Zestaw Silver to Dobre Odżywienie plus Zaawansowana kosmoceutyka. Produkty w tym pakiecie możesz stosować wewnętrznie i zewnętrznie. Otrzymasz kompleksowe prowadzenie, co zrobić, aby nie tylko zdrowo jeść, ale również naturalnie zadbać o siebie od zewnątrz dzięki naszemu fantastycznemu Królewskiemu PREMIUM

Nie może zabraknąć w naszym projekcie fantastycznej grupy wsparcia, w której tworzymy przyjazną społeczność kobiet świadomych, zdyscyplinowanych, gdzie jedna drugą wspiera i nigdy nikt nie pozostaje sam.

W grupie raźniej, dlatego teraz nadszedł czas na Ciebie i zobaczysz, że po tych 4 tygodniach nie zechcesz nas opuścić już nigdy 🙂

Brzmi groźnie, ale tak nie jest.

Abyśmy mogli natychmiast skorygować Twoje ewentualne błędy, musimy wiedzieć, co jesz i kiedy.

Raport to tylko pstryknięcie zdjęcia Twojego dania i przesłanie go do nas. To trwa 2 sekundy, ale jest fundamentem do udzielenia Ci wsparcia.

Jeśli nie widzimy, wróżymy z fusów i taki też będziesz mieć rezultat.

Szkoła to szkoła. Nie ma zmiłuj się 🙂 Jeśli nie boisz się wyzwań, to jest właśnie miejsce dla Ciebie!

Jak widzisz, jest to Szkoła Jedzenia. Nietypowe warsztaty żywieniowe, gdzie oprócz gotowców, otrzymujesz też zadania do wykonania.

Co 7 dni wykonujemy pomiary oraz zdjęcia sylwetki, których nigdzie nie publikujemy, aby móc w 100% monitorować przebieg Twojej transformacji i mieć bazę do natychmiastowej pomocy, kiedy zachodzi potrzeba.

To najprawdopodobniej najważniejszy punkt naszego programu.
Wsparcie, którego nie znajdziesz w żadnym innym miejscu.

Od rana do wieczora, oprócz świąt i niedziel.

Od rana do wieczora możesz zadawać pytania i nasz zespół ekspertów od razu udzieli Ci odpowiedzi.

Niegdy nie jesteś sama. Masz nas i masz naszą społeczność z dobrym kopem motywacyjnym, kiedy trzeba.

Raz w tygodniu spotykamy się na platformie Zoom od rana do wyczerpania pytań na żywo.

Jest to dla nas bardzo ważne, abyś czuła się z nami komfortowo, zaopiekowana i doceniana.

Po zakończeniu Twojego programu otrzymujesz Certyfikat ukończenia Szkoły Jedzenia, jako formę nagrody od nas, ale wszyscy wiemy, że największym Twoim szczęściem jest uzyskanie wymarzonej sylwetki, poczucia atrakcyjności i szczęścia.

Jeśłi solidnie przyłożysz się do programu i będziesz miała świetne wyniki, możemy zaliczyć Twóją naukę jako staż i dzięki temu możesz do nas dołączyć i stać się penoprawnym opiekunem, po dodatkowym szkoleniu, co daje niesamowite korzyści moralne i materialne.

Do dzieła! Czekamy na Ciebie! Zrób wszystko, aby znaleźć się wśród nas!

356,25 złotych na miesiąc*

* Ceny podane są w 4 miesięcznych ratach
Dostęp do wszystkich materiałów na stronie gwarantowany przez 365 dni.
Nie obejmuje wsparcia ekspertów po zakończeniu wybranego pakietu.